Фестиваль саморозвитку і творчості «Казкове місто»

Фестиваль саморозвитку і творчості «Казкове місто»

Кожного разу, коли я повертаюсь з фестивалю саморозвитку і творчості «Казкове місто», не перестаю дивуватися, в який надзвичайний час живу. Тільки уявити, за чотири дні 157 майстрів-знавців своєї справи, раді ділитися своїми знаннями. Тут можна відверто говорити і про секс і про смерть, тут можна зробити ще один крок до себе, пізнати свої нові грані. Тут і психологічні, і масажні, тілесні, духовні практики, трансформаційні ігри, йога, тантра, вечірня розважальна програма, море музики, танців, посмішок, талановитих, цікавих людей і ..обійми)). На території фестивалю особлива атмосфера, мабуть тому, що збирається багато чудових людей в одному місці.


Особисто у мене тут кожного разу трапляються інсайти (хоч відвідую фестиваль стабільно з 2013 року), от і цього разу. Чи знали ви, що всі наші переживання, стреси, образи та інші негативні емоції закарбовуються в тілі і ми носимо їх постійно з собою, і вони ,перетворившись на блоки, як на емоційному так і на фізичному рівні (це реальні зажими в тілі) продовжують впливати на наше життя. Резонансний психосоматичний немасаж може справитись з цим. Цікава назва, а ще цікавіший результат і не менш цікава майстер, яка його проводить- Марія Федосєєва, хто вона? Людина, чи надлюдина? Як можна «побачити» провівши рукою по спині розлучення, «прочитати» найглибші переживання і страхи? Вона виводить на зовні ці заховані на глибину емоції, і ти заново їх проживаєш, тотально проживаєш, і залишається лише спокій. Як каже сама Марія, ці блоки виводяться з підсвідомості, усвідомлюються, проживаються і звільняють нас на завжди. Не можу пригадати, щоб я колись так плакала, аж сама злякалась , скільки болю і розпачу виходило назовні. Як же я вдячна Марії за цей безцінний досвід.


Ну і ще дещо, що було цього разу тут зі мною: Кундаліні йога, посвята в Кундаліні Рейки, діалоги з майстром Адвайти, пряме включення з Сингапуру, де великий вчитель сучасності розповідав, що щедрість - причина багатства, жіночі практики, мантри, медитації, сон під звуки барабанів всю ніч, дикі танці, і все це на лоні природи в мальовничому сосновому лісі. Але на справді, це не все, адже все не описати - треба пробувати). Отож, беремо палатку, спальник, каремат, не забуваємо гарний настрій і - до моря, на наступну Казку.


P.S.: фото взяла з відкритого доступу з групи фестивалю, у самої не було бажання фотографувати, було бажання проживати).


Похожие статьи

Акция! Напиши отзыв и получи скидку 10%!
Акция! Напиши отзыв и получи скидку 10%!

Как получить скидку? Помогая другим покупателям определиться с выбором товара, вы помогаете себе. Напишите чес..

 Столиця Прикарпаття
Столиця Прикарпаття

Івано-Франківськ – місто, яке розташоване на Західній Україні, є економічним та культурним центром Прикарпаття. Р..

Акция! Садовая качель "Алиса" + кресло-качалка
Акция! Садовая качель "Алиса" + кресло-качалка

С 1-го мая Вы имеете уникальную возможность приобрести ШИКАРНЫЕ дизайнерские садовые качели "АЛИСА" по специальной цене...

Написать коментарий